Krmiva pro psy Carnilove: Hodnocení, srovnání, složení

Krmiva pro psy Carnilove: Hodnocení, srovnání, složení
10
Krmiva pro psy Carnilove: Hodnocení, srovnání, složení
Krmiva pro psy Carnilove: Hodnocení, srovnání, složení
Vynikající složení bez obilnin, brambor, kukuřice, rýže a sóji
Vhodné i pro alergické a citlivé psy
Vysoký obsah masa
Se zeleninou, ovocem a bylinkami

Výběr vhodného krmiva je jedním z nejdůležitějších aspektů péče o psy. Existuje mnoho různých značek krmiv na trhu, a jednou z těch oblíbených je Carnilove. Podívejte se na hodnocení krmiv Carnilove.

Krmiva pro psy Carnilove

OBSAH

Krmiva pro psy Carnilove

Carnilove je značka, která se zaměřuje na přirozenou a vysoce kvalitní výživu pro psy. Jejich filozofií je nabízet krmiva, která odpovídají přirozenému stravování psů a jejich potřebám. Značka se inspirovala výživou vlčat a zohledňuje genetické potřeby psů jako masožravců.

Krmiva Carnilove hodnocení

Krmiva Carnilove mají obecně pozitivní hodnocení od majitelů psů a odborníků na výživu zvířat. Mnoho majitelů si pochvaluje, že jejich psi mají po přechodu na tato krmiva lepší kondici, lesklou srst a lepší trávení. Oceněni jsou také za použití kvalitních ingrediencí a důraz na přirozenou výživu. Při srovnání s jinými značkami krmiv pro psy, jako jsou Eukanuba, Purina Pro Plan nebo Delikan Dog, je důležité zohlednit individuální potřeby a preference psa. Carnilove se odlišuje svou přirozenou filozofií a snahou o napodobení přirozené stravy psů. Značka nabízí širokou škálu krmiv, včetně krmiv pro psy s různými alergiemi nebo citlivým trávením.

Složení krmiv Carnilove

Složení krmiv Carnilove je zaměřeno na využití přírodních a kvalitních surovin. Krmiva obsahují vysoké množství masa nebo ryb jako hlavního zdroje bílkovin. Další složky jsou vybírány s ohledem na přirozené stravování psů, a to včetně zeleniny, ovoce, bylin a přírodních antioxidantů. Krmiva Carnilove se také snaží minimalizovat použití obilovin a sacharidů.

Salmon & Turkey for puppies: dehydrovaný losos (25%), dehydrovaný krocan (20%), žlutý hrách (19%), kuřecí tuk (chráněno tokoferoly 10%), hydrolyzovaný losos (5%), hydrolyzovaný kuřecí protein (5%), tapiokový škrob (5%), kuřecí játra (3%), jablka (2%), lososový olej (2%), mrkev (1%), lněné semínko (1%), cizrna (1%), hydrolyzované skořápky korýšů (zdroj glukosaminu, 0,031%), extrakt z chrupavek (zdroj chondroitinu, 0,019%), pivovarské kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů, 0,018%), kořen z čekanky (zdroj frukto-oligosacharidů, 0,012%), juka schidigera (0,011%), mořská řasa (0,01%), psyllium (0,01%), tymián (0,01%), rozmarýn (0,01%), oregano (0,01%), brusinky (0,0008%), borůvky (0,0008%), maliny (0,0008%)

Proč vybrat Carnilove

Důraz na přírodní složení a vysoce kvalitní suroviny poskytuje psům všechny potřebné živiny a podporuje jejich zdraví a vitalitu. Tato krmiva obsahují velmi vysoký podíl masa (v porovnání s jinými krmivy).

Kde koupit krmiva Carnilove

Velký výběr krmiv značky Carnilove za výhodné ceny najdete v e-shopu Superzoo.cz, také na Zoohit.cz nebo je můžete objednat na Alza.cz. Na krmiva bývají akce a slevy také na Lekarna.cz.

10 CELKOVÉ HODNOCENÍ
Krmiva pro psy Carnilove

Krmiva Carnilove jsou oblíbenou volbou majitelů psů, kteří preferují přirozenou a vysoce kvalitní výživu pro své mazlíčky. Cení si snahu o napodobení přirozené stravy psů a využití kvalitních ingrediencí.

Poměr ceny a kvality
10
Složení
10
Výběr různých druhů
10
Oblíbenost (jak jej mají psi rádi)
10
KLADY
  • Vynikající složení bez obilnin, brambor, kukuřice, rýže a sóji
  • Vhodné i pro alergické a citlivé psy
  • Vysoký obsah masa
  • Se zeleninou, ovocem a bylinkami
ZÁPORY
  • Vyšší cena
Krmiva pro psy Carnilove

Přeji vám šťastný výběr. 🙂

Foxickovo.cz, Zdroj: autorský článek

Foxickovo.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0