Jaká psí plemena se nejvíce hodí do bytu?

Pokud žijete v bytě a zvažujete pořízení psa, je důležité vybrat plemeno, které se přizpůsobí životu v menším prostoru. Některá psí plemena jsou totiž více vhodná do bytu než jiná. Jaká plemena se hodí do bytu? V článku najdete několik příkladů.

OBSAH

Maltézský psík

Maltézský psík je malé plemeno, které je do bytu ideální. Jsou to přátelští a oddaní psi, kteří si snadno vytvoří blízkou vazbu s majiteli. Jsou také inteligentní a dobře se učí novým věcem. Pejsci nepotřebují mnoho pohybu a každodenní krátké procházky jsou pro ně dostačující.

Čivava

Čivava je nejmenším plemenem na světě a skvěle se hodí do bytu, kde mají omezený prostor pro pohyb. Jsou to odvážní a energičtí psi, ale jejich potřeba pohybu je relativně nízká, takže i krátké procházky a hry uvnitř bytu jsou pro ně dostačující.

Mops

Mops je plemeno s charakteristickými vráskami a krátkým nosem. Jsou to milí, přátelští a společenští psi, kteří se snadno přizpůsobí bytovému životu. Jsou náchylní k nadváze, proto je důležité dodržovat správnou stravu a poskytnout jim dostatek pohybu.

Francouzský buldoček 

Buldočci jsou klidní, laskaví a mají nízkou potřebu pohybu. Jsou skvělými společníky pro majitele, kteří žijí v bytě. Jejich krátká srst se snadno udržuje.

Shih Tzu

Shih Tzu jsou malí, elegantní psi s dlouhou a hedvábnou srstí. Jsou to milí a veselí psi, kteří se dobře hodí do bytu. Jejich srst vyžaduje pravidelnou péči, ale jsou to skvělí společníci pro lidi všech věkových skupin.

Cavalier King Charles španěl

Cavalier King Charles španěl je krásné a přátelské plemeno, které má rádo společnost lidí. Jsou to klidní psi, kteří se snadno přizpůsobí životu v bytě. Mají rádi procházky, ale jejich potřeba pohybu je střední a mohou si užít i hraní uvnitř domova.

Bostonský teriér 

Bostonský teriér je inteligentní a veselé plemeno, které je velmi oblíbené jako společník v bytě. Poslouchají a mají nízkou potřebu pohybu, což je činí ideální volbou pro život v bytě.

Důkladně zvažte výběr plemena, které bude nejvhodnější pro váš životní styl a prostředí, ve kterém žijete. Ať už se rozhodnete pro malé plemeno, střední plemeno nebo si vezmete psa z útulku, nový člen rodiny vám jistě přinese radost a lásku.

Kde koupit kvalitní krmivo pro psy?

Velký výběr kvalitních krmiv pro psy za výhodné ceny najdete v e-shopu Superzoo.cz, také na Zoohit.cz nebo je můžete objednat na Alza.cz. Na krmiva bývají akce a slevy také na Lekarna.cz.

Přeji vám šťastný výběr. 🙂

Foxickovo.cz, Zdroj: autorský článek

Foxickovo.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0